- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | skladem
ihned k vyzvednutí na prodejně |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 900 402 141 |
tyčový vysavač • 5stupňová filtrace • akumulátorový provoz (50 min) - bez baterie, nutno dokoupit zvlášť. • hlučnost 80 dB • vyjímatelná ruční jednotka • 300 ml nádoba na prach • LED osvětlení kartáče • hubice PowerPro • kartáč na prach • hubice PetPro+ • •
4 550 Kč
včetně DPH 21%159 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Tyčový vysavač Electrolux 700 Animal se snadno ovládá a zanechává za sebou čisté prostředí bez prachu či zvířecích chlupů. Pracuje s pokročilou pětistupňovou filtrací pro dosažení mimořádné účinnosti úklidu 99,9 %. V případě potřeby můžete vytáhnout samostatnou ruční jednotku, např. pokud potřebujete uklidit interiér svého auta. Nečistoty se ukládají v 300 ml nádobce, kterou po naplnění stačí jednoduše vyjmout a vysypat do koše.

Výrobce při tvorbě vysavače kladl speciální důraz na praktičnost používání. Vysavač váží pouze 2,2 kg, takže se s ním jednoduše manipuluje a můžete ho pohodlně zvedat i nad hlavu. I přes nízkou hmotnost však nabízí mimořádný výkon a vysokou účinnost úklidu, která uspokojí i náročné uživatele.

Zatočte s prachem, vlasy, chlupy a dalším nepořádkem rychle a bez námahy. Vysavač pohání výkonný vysokootáčkový motor, který vytváří vysoký sací výkon a umožní přístroj používat na různých typech povrchů.

Volnost pohybu je samozřejmostí. Při úklidu vás neomezuje žádný krátký a překážející přívodní kabel. Vysavač pracuje bezdrátově, pohání ho dobíjecí baterie(nutno dokoupit). V závislosti na zvoleném režimu nabízí až 50 minut provozu na jedno nabití, abyste vždy měli dostatek času na důkladné vysátí celé domácnosti.

Motor je složený z kvalitních a odolných komponentů, které mu zaručují dlouhodobě bezchybný provoz. Můžete se spolehnout na výborné výsledky bez ohledu na to, zda uklízíte koberec, podlahu, dlažbu, nebo třeba čalouněný nábytek.

Spolu s vysavačem dostanete v balení také širokou škálu příslušenství, které vám pomůže zvolit si na každý povrch ten správný nástavec pro důkladný, leč šetrný úklid bez rizika. Součástí sady je i speciální hubice PetPro+, která je jako stvořená pro majitele domácích mazlíčků. S její pomocí vám na zemi či nábytku nezbyde ani chloupek srsti.

Pokročilý pětistupňový filtrační systém si poradí i s jemným drobným prachem. Dokáže odstranit částice o velikosti od 0,3 mikrometrů, takže můžete mít jistotu, že doma budete mít svěží a čistý vzduch. To oceníte především v případě, že ve vaší domácnosti žijí malé děti, zvířata nebo alergici.



| Vzhled | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Světle šedá |
| Odnímatelný ruční vysavač | |
| Materiál trubky | Hliník |
| Montovatelné na zeď | |
| Výkon | |
| Vysávání | Suchý |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový / filtrace |
| Filtr na ochranu motoru | |
| Vhodné pro všechny typy povrchů | |
| Počet rychlostí | 3 |
| Turbo | |
| Hlučnost | 80 dB |
| Zabudované LED osvětlení | |
| Ergonomie | |
| Vyjímatelný filtr | |
| Umývatelný filtr | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Nastavitelný výkon | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 14,4 V |
| Doba chodu | 50 min |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (střední rychlost) | 20 min |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (vysoká rychlost) | 10 min |
| Doba nabíjení | 4,5 h |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 259 mm |
| Výška | 1008 mm |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Obsah balení | |
| Včetně náhradních kartáčů | Prachovka, Mini turbo kartáč |
| Štěrbinový nástavec | |
| Nabíječka baterie | |